بام لند کجاست؟ | معرفی مجتمع تفریحی تجاری باملند

  • توسط admin
  • 8 قبل
  • 0
۲٫۶ (۵۲%) ۵ votes

بام لند چیتگر (تهران) مرکز تجاری تفریحی که در ساحل دریاچه شهدای خلیج فارس در قالب ۱۲ ویلای دو طبقه مستقل طراحی شده و مجموعه‌ای از نام‌های تجاری معتبر داخلی و بین‌المللی را گرد هم آورده تا در کنار بازی و ورزش و گشت‌وگذار با خریدی دلنشین لحظه‌های ناب بام‌لند را رقم بزنید.

نیاز به آرامش و امنیت در کنار خانواده یا دوستان و لذت بردن از خرید همراه با خوردن و آشامیدن به صورت تجربه‌ای منحصر به فرد، تنها بخشی از رؤیایی است که مرکز خرید بام لند برای تحقق آن طراحی شده است.

در بام لند دریاچه چیتگر مجموعه‌ای از رستوران‌ها و کافه‌های طراز اول، با چشم‌اندازی منحصر به فرد در یک جا، فرصتی مناسب برای خانواده‌ها و صاحبان کسب و کار خواهد بود تا آرامش را در تهران تجربه کنند.

بام لند

بام لند

گروه مهندسی بام در شرح اهداف خود برای طراحی و ساخت سرزمین بام تلفیق شهر فرهنگ، شهر سلامتی و شهر موسیقی را هدف گرفته بود. معماری زیبای ایرانی بام‌لند که مرهون خلاقیت معماران خوش‌ذوق سرکار خانم مریم یوسفی و جناب آقای مرتضی ادیب بوده، همزمان با به‌ خدمت‌گرفتن امکانات مدرن برای رسیدن به استانداردهای بین‌المللی نشانی از فرهنگ پرآوازه و پرسابقه ایران زمین در خود دارد.

بام لند کجاست؟

موقعیت‌یابی بی‌نظیر مرکز تجاری تفریحی بام لند بدون شک آن را به شهر سلامتی بدل ساخته است. همجواری با پارک جنگلی ۹۵۰ هکتاری چیتگر و دریاچه ۱۳۰ هکتاری شهدای خلیج فارس که با ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی احاطه شده، موقعیت بام لند هواداران تندرستی را به سوی خود جذب خواهد کرد.

بام لند

بام لند

بام لند

بام لند

نزدیک به شش کیلومتر مسیر زیبای پیاده روی، مجهز به سیستم تصفیه هوای طبیعی جنگل و دریاچه، مسیر دوچرخه سواری در کنار قایق‌رانی و ماهی‌گیری و سوارکاری به راستی بام‌لند را به سرزمین تندرستی بدل کرده است. طراحی آمفی تأتر روباز و سرپوشیده و در نظر گرفتن چهار سالن سینما با تازه‌ترین تکنولوژی روز صدا و تصویر دنیا در کنار فضاهای باز زیبایی که برای اجرای برنامه‌های فرهنگی‌هنری پیش‌بینی شده فراتر از شهر موسیقی بام‌لند را به شهر هنر بدل کرده است.

بام لند

بام لند

 ساعات کار بام لند

بام لند دریاچه چیتگر در فصول مختلف دارای ساعات کار متفاوتی است.

ساعت کار بام لند در بهار و تابستان ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۱ شب و روزهای پنج شنبه ، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ شب دایر است.

ساعت کار بام لند در پاییز و زمستان ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۱ شب و روزهای پنج شنبه ، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۱ شب مشتاق علاقه‌مندان به خرید و گردش خواهد بود.

آدرس بام لند

ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام‌لند

شماره‌های تماس: ۰۲۱۴۰۴۴۳۰۳۶ – ۰۲۱۴۰۴۴۳۰۳۸ – ۰۲۱۴۰۴۴۳۰۴۵ – ۰۲۱۴۰۴۴۳۰۵۴

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *